התפקדות למפלגות

ברוכים הבאים לדף החשוב ביותר באתר שלנו - דף ההתפקדות, החברות במפלגות

אנחנו כאמור מאמינים שכדי שהצפון יקבל את תשומת הלב הראויה לה, יש צורך שלנו בחברות במפלגות.
ככל שיותר מאתנו יהיו חברים במפלגות, ייקחו חלק פעיל ככל הניתן, כך חברי הכנסת במפלגות השונות ירגישו מחויבים יותר לפעול למעננו ובמקרים של הכרעה בין סדרי עדיפויות שונים הם יחליטו להטות את הכף לטובתנו, לטובת הצפון. המפלגות בהן שיטה זו בולטת באופן מובהק הן במפלגות העבודה והליכוד. במפלגות אלה המתפקדים – חברי המפלגות, מצביעים בפועל על זהות יושב ראש המפלגה ועל זהות רשימת חברי הכנסת בבחירות.

ככל שמספרנו יהיה גבוה יותר, כך חברי הכנסת והשרים במפלגות אלה יעשו הכל על מנת שאנחנו נמליץ לחברינו להצביע עבורם בפריימריז (הבחירות המקדימות בתוך המפלגה). כמות של כמה אלפי מתפקדים מאוגדים במפלגות הללו יכולים לעשות שינויים אדירים.

בכל שאר המפלגות לא קיים מנגנון דמוקרטי, אך החברות בהן משפיעה בהכרח על תפקוד חברי הכנסת והשרים. לכן אנו מעודדים כל אחת ואחד מכם להתפקד למפלגה לה הוא מחובר יותר ברמה האידיאולוגית והרגשית כתהליך ארוך טווח של קשר פוליטי עם הנבחרים. אנו מאמינים בפתרון לטווח ארוך בו יש לתושבי הצפון אלפי חברים בכל אחת המפלגות השונות (גם אם אין בהן פריימריז) זאת כהבנה שככל שנהיה יותר מעורבים פוליטית, כך משאבים רבים יותר יגיעו לאזור.

לחצו על המפלגה שאליה אתם הכי מחוברים והפכו להיות חברים בה עוד היום! יחד נגרום למפלגות לעבוד למעננו – תושבי הצפון!

אתם כבר חברים במפלגה? מדהים!

הירשמו כאן לתנועה לקידום הצפון והצטרפו לחברים נוספים שהתפקדו למפלגה שלכם.